class="single single-post postid-6727 single-format-standard full_width ttype-single tmain-single">

Електрокамін: висока ціна не показник

Багато хто помилково вважає, що якісний електрокамін можна придбати, тільки виклавши за нього нечувану суму грошей. Поспішаємо переконати вас у зворотному: штучні осередки, необхідні для обігріву квартири і є привабливим елементом інтер’єру, можна купити дійсно дешево, не втративши при цьому на якості. Щоб переконатися в цьому, варто хоча б заглянути в інтернет-магазин електрокамінів.

Кожен, хто ознайомиться з асортиментом продукції Dimplex, зможе підібрати для себе електрокамін будь вартості, адже моделі, представлені на спеціалізованих порталах, розраховані на різний бюджет. Ціна штучних вогнищ залежить від складності його конструкції, однак вона жодним чином не відображається на його якості. Виклавши від 5000 до 10000 рублів можна придбати найдешевші пристрої із серії підлогових електричних пічок. Кожна з них здатна забезпечити потужність обігріву до 2 кВт. Це дозволить створити тепло на площі рівній 20 кв.м.

Основною перевагою дешевих приладів є відсутність потреби в монтажі і особливого догляду. Відразу ж після розпакування вони готові до роботи. Єдине, що вам доведеться зробити, так це змахувати з них пил час від часу.

Дешевий електрокамін можна назвати менш привабливим, ніж дорожчий. Він також може бути стилізований під відкрите вогнище з дровами чи вугіллям. А коштуватиме це задоволення буде всього лише від 9000 до 20 000 рублів, крім того, воно, при цьому, з легкістю виконає функцію обігрівача і декоративного елементу інтер’єру.

Продукція, чия вартість перевищує 20 000 рублів відрізняється від більш дешевої головним чином своїм дизайном.

На вартість камінів істотно впливає те, наскільки реалістичні технології використовуються в їх конструкції для створення полум’я. За задоволення майже буквального дотику до полум’я рукою, яке може подарувати продукція категорії Dimplex Opti-Myst, доведеться віддати від 50 000 рублів.

Так і широкі осередки Optiflame або Simphony, які вам запропонує будь-який інтернет-магазин електрокамінів, «потягнуть» на суму 30 000 рублів, і це не рахуючи декору. Ці товари можна купити за дуже низьку ціну, адже основна їх функція, швидше, декоративна, а обігрів тут вже на останньому місці. Каміни цього класу — це прекрасне доповнення стилю приміщення, тому і упору на теплові характеристики виробники не роблять.