class="single single-post postid-5614 single-format-standard full_width ttype-single tmain-single">

Рослини і квіти для альпійської гірки

Створення альпійської гірки це заняття дуже не просто і вимагає певних знань, вибір рослин і квітів це так само цікаве і захоплююче заняття. Для того що б докорити процес можна вибрати вже готові композиції і посадити на своїй ділянці такі ж рослини для альпійської гірки, але тоді ваша ділянка буде не оригінальним і не розробленим саме вами.

Вибір рослин для альпійської гірки

Для того що б зробити оригінальний ділянку в альпійському стилі необхідно самостійно продумати всі тонкощі ландшафтного дизайну і вибрати оригінальні рослини на свою альпійську гірку, які будуть висаджені по вашій схемі. При оформленні ділянки в такому стилі слід розуміти, що рослини які будуть висаджені на альпійській гірці як і сама гірка робляться не на один рік, вона створюється на довгі роки, тому підходити до питання вибору квітів і рослин, а так само оформленню потрібно якомога серйозніше .

Для альпінарію найкраще підійдуть деревні і медленнорастущие рослини типу: перстач, спірея, хвойні, подушковидні та інші багаторічні рослини, призначені для альпійської гірки. Такі рослини будуть повільно зростати створюючи ефект трав’янистого килимка обростали навколо каменів. Перед тим як почати посадку низьких рослин і квітів, садять багаторічники, розташовуючи їх у підніжжя гори поруч з масивними валунами і спорудами.

Квіти для альпійської гірки та інші багаторічні рослини ростуть досить довго, тому перший час вона може мати лисуватий вид з порожніми плямами, але з роками ситуація зміниться, рослини будуть підростати і заповнювати порожнечі. З квітів які чудово підійдуть для альпійської гірки можна виділити такі як гвоздики, фіалки, едельвейс, иберис вічно зелений та інші. Ці квіти краще всього висаджувати на вершині де потрапляють промені сонця, а вологи набагато менше, ніж в нижніх частинах. Різні види гвоздик, будуть чудово прикрашати вершину альпінарію.

Квіти для середньої частини альпійської гірки

Як на вершині в середині альпінарію повинне рости багато квітів, які будуть прикрашати його різними кольорами і пишністю. Квіти для середньої частини альпійської гірки будуть, трохи відрізняться. Для них має бути нормальним невелика кількість світла і більш високу кількість вологи. До таких квітів можна віднести флокс шилоподібний, обголений культурна, чистець шерстистий та інші.