class="single single-post postid-3893 single-format-standard full_width ttype-single tmain-single">

Установка душової кабіни.Все що для цього потрібно — акуратність, терпіння і, звичайно ж, необхідні матеріали та інструменти. Якщо Ви придбали кабіну сумнівного китайського виробника, то для її встановлення потрібно ще й Ваша кмітливість. Варто приготуватися до того, що в комплекті не буде вистачати кріплення, а певні отвори не будуть збігатися. Перш ніж приступати до монтажу кабіни, слід заздалегідь підготувати пензлик, фарбу Хаммерайт, гайкові ключі, рівень, хрестову викрутку, гострий ніж, силіконовий герметик, бажано прозорий. Природно, всі роботи, пов’язані зі складанням і монтажем душової кабіни, слід починати з перевірки комплектності, наявності із фурнітури і набору кріплень, збереження стекол. Сама по собі схема складання кабіни абсолютно нескладна — спочатку збирається піддон, а потім за допомогою рівня вирівнюється. Після цього на піддон встановлюються всі бічні панелі. Потім можна закріпити вентилятори, поручні, полички та інше обладнання. Природно, останній етап — це підключення комунікацій.
Зазвичай починають з того, що встановлюють піддон на ніжки. У посадочне місце необхідно вкрутити довгі шпильки. Посадочні місця розташовані по краю піддону. На шпильки осаджується каркас опори. Ніжки слід встановлювати на каркас опори в спеціальних місцях. Всі кріплення і з’єднання здійснюються гайками і саморізами. Болтові з’єднання можна затягнути тільки, після того як закріплені саморізи, які стягують душовий піддон і каркас опори. Якщо зустрічаються на опорі місця, покриті іржею, то їх необхідно фарбувати фарбою. Наступний крок — це висновок всіх ніжок під рівень. Після того як рівень виставлений, ніжки необхідно трохи закріпити, так як все одно їх доведеться за місцем регулювати. Після цього можна закріпити кронштейни, завдяки яким кріпиться екран. Природно, екран краще кріпити в останню чергу. Заздалегідь слід вирівняти кабіну і підключити всі комунікації. Після того як встановлено сифон, можна приступати до збірки огородження кабіни, яке складається з скла.
Бувають випадки, коли панелі кабіни не маркуються. Верх панелі відрізняється великою кількістю отворів. Скляні панелі зазвичай оснащуються настановної кромкою з пазом, завдяки якому вони кріпляться до всіх аркам огорожі. Щоб закріпити панелі, досить всунути їх одну в іншу. Бажано під скло нанести шар силіконового герметика. При установці всіх стекол огорожі слід промащувати герметиком піддон під направляючою. Обов’язково потрібно простежити, щоб поглиблення в піддоні для відводу води не були закриті силіконом. Весь монтаж кабіни слід проводити педантично й акуратно. До піддону кріпляться бічні панелі кабіни за допомогою саморезов. У піддоні повинні бути спеціальні отвори для них. Точно такими ж саморізами всі бічні панелі кріпляться одна до однієї. Місця стиків необхідно промазати безбарвним герметиком. Зазвичай дверцята кабіни зсувні, тому на них знизу і зверху потрібно встановити ролики. Верхні ролики регулюються. Вони повинні бути максимально вивернуті догори. Нижні ролики є нажімнимі. При установці їх необхідно відтягти. Щоб дверцята оптимально прилягали, необхідно відрегулювати верхні ролики. Гвинти слід прикрити декоративними заглушками.
Наступним етапом слід встановити кришки душової кабіни. На ній попередньо закріплюють динамік, вентилятор, підсвічування, лійку тропічного душу. Щоб поверхні щільно прилягали і не деренчали, краю необхідно промазати безбарвним герметиком. Після цього потрібно підвести і закріпити до соски лійки шланг. По закінченню кріплення можна монтувати дах. Кріпиться дах, як і все інше, саморізами і замазується герметиком.
У кабіні можна встановити різну фурнітуру, поручні, полички, дзеркала. Коли все закріплено, можна приступити до підключення всіх комунікацій. В кінці слід вирівняти піддон за допомогою рівня. В останню чергу монтується екран піддону кабіни.
Щоб перевірити працездатність кабіни, герметичність стиків і з’єднань, а також справність решти устаткування, слід прийняти душ. Якщо неточно відрегульовані ніжки, то піддон під ногами буде протікати. Ніжки необхідно відрегулювати більш точно. Для цього потрібно зняти екран. Після цього монтаж душової кабіни закінчений.