class="single single-post postid-5337 single-format-standard full_width ttype-single tmain-single">

Вирощування і розведення індиків

М’ясо індиків є цінним продуктом харчування і володіє приємними смаковими якостями. Індики досить швидко набирають масу, відрізняються високою продуктивністю, у дорослому віці ці птахи невимогливі у догляді. Молодняк потребує особливого догляду, так само увагу варто приділити дорослим самцям, так як продуктивність залежить саме від цих особин.

Індики вирощування з перших днів

Індичата в перший місяць життя уразливі для різних захворювань, погано переносять неправильний температурний режим і протяги. Саме тому птахів цього виду варто тримати окремо від інших. Якщо ваша мета — дорослі індики вирощування бройлерів дещо відрізняється, пташенята можуть залишитися з квочкою. Приміщення, де містяться індичата, має бути захищене від протягів і мати температуру не нижче 22 градусів. Індики в перші дні життя дуже погано бачать, тому при вирощуванні пташенят необхідно подбати про додаткове освітленні в місцях, де розташований корм і вода.

Розведення індиків — необхідний корм для пташенят

Індичат рекомендується годувати спеціальною сумішшю, це зробить розведення індиків більш продуктивним. В якості вітамінних добавок можна додавати подрібнену зелень, овочі та сир.

Годувати молодняк необхідно кожні 2 години. Якщо ж розведення індиків не припускає присутність в раціоні пташенят готового корму, то з першого дня життя індичат дають яйце і крупи.

Розведення індиків в домашніх умовах — догляд за дорослими особинами

У півторамісячному віці молодняк можна переводити на цільне зерно і утримувати разом з дорослими особинами. Розведення індиків в домашніх умовах допускає зміст птахів в приміщеннях, аналогічних курник. Сідала повинні бути розташовані на висоті 70 см від підлоги, паралельно підлозі, на одну дорослу особину повинно припадати близько 40 см. Як правило, одна з цілей розведення індиків в домашніх умовах — це розмноження. Але не забувайте, що індики, розведення яких проводиться без облаштування гнізд, вирощуванням пташенят навряд чи займуться досить продуктивно. Гнізда повинні розташовуватися двоярусних з розрахунку одне гніздо на 4 несучок.

Досить невибагливі дорослі індики розведення вирощування яких проводиться в стаді. Птахів годують три рази на день, влітку число кормежек можна збільшити до 5, і доповнити по можливості вигоном на пасовище під відкритим небом.

Вирощування індиків в домашніх умовах припускає повну заміну стада щорічно, це підвищує продуктивність птахів. При цьому пташенята можуть виводитися не тільки з метою заміни поголів’я, тобто так само допускається вирощування індиків бройлерів в домашніх умовах.